HELIjaKEEL

HELIjaKEEL kontserdisarjal on tänavu 9. hooaeg. Hooajal 2020/2021 keskendub sari HELIjaKEEL erinevatele pühakirjadele, religioonidele ning elufilosoofiatele. Mõtiskletakse eesti heliloojate ja kirjanike ja nende loomingu seostest erinevate religioonide ning filosoofiatega. Kõrvutatakse ja leitakse seoseid – kirjanike-heliloojate kooslusi – sarnaste religioossete või filosoofiliste huvide läbi.

Mõisamängud. Kontserdisari

Kammermuusikud toovad sarja “Mõisamängud” raames klassikalist kammermuusikat linnadest välja kaunitesse ajaloolistesse mõisatesse, pakkudes eriti sobivas õhkkonnas väärt kultuurielamusi mõisakoolide õpilastele ning kohalikele elanikele. Hooaeg 2020-2021 on sarja 13. hooaeg. Sarja kontserdid toimuvad põhiliselt hommikul ja pealelõunal ning mahuvad 45 minuti sisse, mil lisaks muusikale saab kuulda ka noorte muusikute mõtteid esitatavatest teostest. 

Kadri-Ann klaveri otsasKammermuusikud linnas

Sarja kontserdid toimuvad koostöös Tallinna Keskraamatukogu muusikaosakonnaga igakuiselt Tallinna Keskraamatukogu suures saalis. Sari külastab ka teisi linnu üle Eesti.

 

Iris Oja, Diana Liiv, Spiegel im SpiegelEriprojektid

 

 

 

 

Mõisamängud – Suvefestival – 13!

Koostöös Eesti Mõisakoolide Ühenduse “Unustatud mõisate külastusmänguga” korraldavad Kammermuusikud igasuvist festivali “Mõisamängud”. Sel aastal toimub festival kolmeteistkümnendat korda. Kontserdid toimuvad põhiliselt külastusmängus osalevates mõisates ja vastavatel külastuspäevadel. Ajaloolises ja hubases õhkkonnas kohtuvad suvefestivalil mõisalood, mängud ja muusika.