Kammermuusikud linnas

2023/2024 on sarja 13. hooaeg. Sarja kontserdid toimuvad koostöös Tallinna Keskraamatukogu muusikaosakonnaga igakuiselt Tallinna Keskraamatukogu suures saalis. Sari külastab ka teisi linnu üle Eesti.

HELIjaKEEL

HELIjaKEEL kontserdisarjal on tänavu 12. hooaeg. Hooajal 2023/2024 keskendub sari HELIjaKEEL juba neljandat hooaega erinevatele pühakirjadele, religioonidele ning elufilosoofiatele. Mõtiskletakse eesti heliloojate ja kirjanike ja nende loomingu seostest erinevate religioonide ning filosoofiatega. Kõrvutatakse ja leitakse seoseid – kirjanike-heliloojate kooslusi – sarnaste religioossete või filosoofiliste huvide läbi.

Mõisamängud. Kontserdisari

Kammermuusikud toovad sarja “Mõisamängud” raames klassikalist kammermuusikat linnadest välja kaunitesse ajaloolistesse mõisatesse, pakkudes eriti sobivas õhkkonnas väärt kultuurielamusi mõisakoolide õpilastele ning kohalikele elanikele. Hooaeg 2023/2024 on sarja 16. hooaeg. Sarja kontserdid toimuvad põhiliselt hommikul ja pealelõunal ning mahuvad 45 minuti sisse, mil lisaks muusikale saab kuulda ka noorte muusikute mõtteid esitatavatest teostest.

Hõimurahvaste klassika 2023
Klassikakontsert hõimurahvaste heliloojate loomingust
Susanne Rull (flööt), Lisanne Rull (harf), Tähe-Lee Liiv (klaver)
Kavas: Eller, Põldmäe, Rautavaara, Tüür, Kangro
28.10.2023 kell 16 Hopneri maja

Kadri-Ann klaveri otsas

Iris Oja, Diana Liiv, Spiegel im SpiegelEriprojektid