Mõisamängud 2022-2023
Keelpillitrio
Olga Voronova (viiul), Toomas Nestor (vioola), Levi-Danel Mägila (tšello)

Kavas: L. van Beethoven Keelpillitio G duur op. 9 nr. 1, Bela Bartok 7 duetti viiulile ja vioolale, E. Dohnanyi Serenaad keelpillitriole C duur op. 10.
 
Kava koosneb kaunist keelpillimuusikast. Keelpillitrio esituses kõlavad selle žanri paremikku kuuluvad teosed. Beethoveni ajatu klassika kõrval on kahe ungari helilooja ere karakteerne looming. 
 

Olga Voronova (viiul) on töötanud alates 1995. aastast Tallinna Kammerorkestris ja olnud 2001. aastast Tallinna Keelpillikvarteti liige. Kvartett pälvis 2003. aastal Eesti Muusikanõukogu aastapreemia ning 2005. aastal ilmus kvartetilt CD eesti muusikaga (Kuldar Singi, Alo Põldmäe, Mari Vihmandi, Toivo Tulevi ja Arvo Pärdi teosed). 
Olga Voronova on soleerinud Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri, Tallinna Kammerorkestri, Narva Linna Sümfooniaorkestri, Eesti Muusikaakadeemia ja Tallinna Muusikakeskkooli Sümfooniaorkestrite ees. Ta on andnud soolokontserte ja esinenud koos oma pikaajalise andsamblipartneri, pianist Mati Mikalaiga ning mänginud duos tšellist Leho Kariniga. Ta on esinenud nii solistina kui ka keelpillikvarteti koosseisus Prantsusmaal, Saksamaal, Rootsis, Iisraelis, Hollandis, Tšehhis, Belgias ja Kanadas.

Toomas Nestor alustas viiuliõpinguid Tapa Lastemuusikakoolis (õp. Ilmar Mäe). Ta on lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli ja Tallinna Riikliku Konservatooriumi (prof. Endel Lippus). Alates 1981. aastast töötab Toomas Estonia teatris orkestrandina, olles alates 1997. aastast II viiulirühma kontsertmeister. Ta on pedagoog Tallinna Muusikakeskkoolis ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Toomas on Tallinna Keelpillikvartetis mänginud selle algus aastatest II viiulit ning alates 2001. aastast ka vioolat. Alates 2003. aastast on Toomas Nestor ka Tobiase Keelpillikvarteti liige.

Levi-Danel Mägila alustas tšelloõpinguid Tallinna Muusikakeskkoolis Teet Järvi juures ning jätkas Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis Lembi Metsa õpilasena ja Tel-Avivi Muusikaakadeemias Hillel Zori õpilasena. Ta on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia professor Peeter Paemurru juhendamisel. Ta on osalenud Bernard Greenhouse´i, Uzi Wieseli, Yosif Feigelsohni, Stefan Popovi, Johannes Goritzki, Dmitri Fershtmani jt meistrikursustel.
Levi-Danel Mägila on saavutanud I preemia Eesti noorte keelpillimängijate konkursil (1997 ja 1999) ning võitnud Holland Music Sessioni stipendiumi (2003).
Levi-Danel Mägila kuulub Tallinna Keelpillikvarteti, ansambli U: ja tšellokvarteti C-Jam koosseisu.