Tähe-Lee Liiv  (11.11.2003) õpib käesoleval ajal prof. Ivari Ilja and Marrit Gerretz-Traksmanni klaveriklassis Tallinna Muusikakeskkooli 12. klassis ja Eesti Muusika ja Teatriakadeemia noorteosakonnas. Alates 2018 a. on ta õppinud ka paralleelselt Sibeliuse Akadeemia noorteosakonnas Hui-Ying Tawaststjerna juures ning alates 2019 Accademia Perosis Konstantin Bogino klaveriklassis. Ta on osalenud Arbo Valdma, Vladimir Ovchinnikovi, Dmitri Bashkirovi, Victor Rosenbaumi, Piotr Paleczny, Dmitri Alexeevi, Sir András Schiffi, Pavel Nersessiani jt. meistrikursustel.

Tähe-Lee on olnud edukas mitmetel konkurssidel. Hiljutised võidud on olnud grand prix “Kolmekooli konkursil” (2022); finalisti diplom ja kaks eripreemiat 4. Tallinna Rahvusvahelisel Pianistide Konkursil (2021); ETV telekonkursi “Klassikatähed 2020” peavõit; 1. koht ja kaks eripreemiat 9. Eesti Pianistide Konkursil (2019). Väljaspool Eestit on Tähe-Lee veel olnud edukas Rahvusvahelisel Gershwini konkursil New Yorgis (2. preemia nooremas vanuserühmas 2019); kontserdikonkursil ‘Theodor Leschetizky’ New Yorgis (1. preemia 2019); Guido Alberto Fano peaauhind festivalil Venice Music Masters (2019); ning 1. preemia Rahvusvahelisel nooorte pianistide konkursil San Dona di Piaves, Itaalias (2018).  

Tähe-Lee on esinenud solistina ERSO, New York Camerata, TKO, Pärnu Linnaorkestri, Chioggia Sümfooniaorkestri, Alion Baltic festivali orkestri, EMTA Sümfooniaorkestri ja Virumaa Kammerorkestriga.
Ta on olnud külalisesineja Concertino Praga festivalil Tšehhis (2018), Sibeliuse festivalil Lahtis, Soomes (2021) ja Mänttä Music festivalil Soomes (2019).
Hooajal 2022-23 seisavad ees esinemised taas ERSO ja TKO-ga ning debüüdid Vanemuise Sümfooniaorkestri ning Israel Camerata Jerusalem orkestriga, samuti Klassikaraadio korraldatud soolokontsert.
Tähe-Lee kuulub Trio Meri koosseisu ning mängib soolorepertuaari kõrvalt ka palju kammermuusikat.