Tähe-Lee Liiv (11.11.2003) lõpetas 2022 kevadel prof. Ivari Ilja and Marrit Gerretz-Traksmanni klaveriklassis Tallinna Muusikakeskkooli. Alates 2019 õppis ta ka paralleelselt Eesti Muusika ja Teatriakadeemia noorteosakonnas ning alates 2018 Sibeliuse Akadeemia noorteosakonnas Hui-Ying Tawaststjerna juures ja alates 2019 Accademia Perosis Konstantin Bogino klaveriklassis. 2021 sai ta Londoni Royal College of Music koolis Jenny Marsh Chapman Memorial Scholar supported by the Stanbridge Drake-Brockman stipendiumi õpinguteks Dmitri Alexeevi klaveriklassis. Käesolevast õppeaastast õpib ta lisaks Berliinis, Barenboim-Said Akadeemias Sir Andràs Schiffi juures. Ta on osalenud ka Arbo Valdma, Vladimir Ovchinnikovi, Dmitri Bashkirovi, Victor Rosenbaumi, Piotr Paleczny, Pavel Nersessiani jt. meistrikursustel.

Tähe-Lee on olnud edukas mitmetel konkurssidel. Hiljutised võidud on olnud grand prix “Kolmekooli konkursil” (2022); finalisti diplom ja kaks eripreemiat 4. Tallinna Rahvusvahelisel Pianistide Konkursil (2021); ETV telekonkursi “Klassikatähed 2020” peavõit; 1. koht ja kaks eripreemiat 9. Eesti Pianistide Konkursil (2019). Väljaspool Eestit on Tähe-Lee veel olnud edukas Rahvusvahelisel Gershwini konkursil New Yorgis (2. preemia nooremas vanuserühmas 2019); kontserdi konkursil ‘Theodor Leschetizky’ New Yorgis (1. preemia 2019); Guido Alberto Fano peaauhind festivalil Venice Music Masters (2019); ning 1. preemia Rahvusvahelisel nooorte pianistide konkursil San Dona di Piaves, Itaalias (2018).

Tähe-Lee on esinenud solistina Cremerata Baltica, Vanemuise Sümfooniaorkestri, Narva Linnaorkestri, ERSO, New York Camerata, TKO, Pärnu Linnaorkestri, Chioggia Sümfooniaorkestri, Alion Baltic festivali orkestri, EMTA Sümfooniaorkestri ja Virumaa Kammerorkestriga.
Ta on olnud külalisesineja Concertino Praga festivalil Tšehhis (2018), Sibeliuse festivalil Lahtis, Soomes (2021) ja Mänttä Music festivalil Soomes (2019).
Hooajal 2022-23 seisavad ees esinemised taas ERSO ja TKO-ga ning debüüt Israel Camerata Jerusalem orkestriga.
Tähe-Lee mängib soolo repertuaari kõrvalt ka palju kammermuusikat.