Kammermuusika linnas
Duo-duell

Klaveriduo Maila Laidna – Tiiu Sisask, klaveriduo Jekaterina Korotkova – Vladimir Ossadtši

Kavas: Bach, Schumann, Schubert, Sisask

12.11.2014 kell 17.30 Tallinna Keskraamatukogu suur saal

Klaveriduo Maila Laidna -Tiiu Sisask alustas tegevust aastal 2013. Repertuaari kuulub muusikat klassitsismist kaasaegse muusikani.
Tiiu Sisask lõpetas 2013. a Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia prof Ivari Ilja klassis ning täiendas end Karlsruhe Muusikakõrgkoolis prof Kalle Randalu juures. Ta on esinenud Tallinna Muusikakeskkooli Sümfooniaorkestri ees ning salvestanud teoseid Klassikaraadiole, esinenud soolokontsertidega nii Eestis kui välismaal ning olnud mitmete Urmas Sisaski teoste esmaesitaja. Lisaks tegutseb Tiiu klaveriõpetaja ja kontsertmeistrina Jakob Westholmi muusikakoolis ning Vanalinna Hariduskolleegiumis.
Maila Laidna õpib Eesti Muusika-ja Teatriakadeemias Tanel Joametsa klaveriklassis ning on end täiendanud veel mitmete õpetajate käe all (I. Ilja, M. Reimann, A. Sandler, I. Zahharenkova, R. Plagge, N. Fitenko, P. Kunca, M. Ylönen, C. Trovajoli jt.).
Aastatel 2013-2014 õppis Maila Vigo konservatooriumis Hispaanias. Seal saavutas ta pianistide konkursil 1. koha, millega kaasnes soolokontsert “Garcia Barbon” teatris.

Klaveriduo Jekaterina Korotkova – Vladimir Ossadtši on moodustatud 2010. aastal. Repertuaar on valdavalt klassikaline – Viini klassikud, Schubert, Schumann, Rahmaninov ning eesti muusika.
Jekaterina Korotkova
on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia 2006. a prof Ivari Ilja ja Peep Lassmanni juhendamisel. Praegu töötab Maardu Kunstide koolis klaveriõpetaja ning kontsertmeistrina.
Vladimir Ossadtši
on lõpetanud Tallinna Riikliku Konservatooriumi prof Heljo Sepa juhendamisel. Praegu töötab Maardu Kunstide koolis klaveriõpetaja ning kontsertmeistrina.