Väikesed kammermuusikudMõisamängud
Krokodill Gena ja Kevadine kärbes. Muusikat tsirkusest ja multifilmidest
Väikesed viiulimängijad Mia Ruubel, Rahel Peäske, Aksel Hendrik Karin; tšellistid Merili Tamm, Leele Jürjen, Daniel Metsala, Liina-Riin Hargi, Anton Hannes Karin, Maria Tepp ja pianist Tähe-Lee Liiv
Kavas on muusikat tsirkusest, uusi ja vanu tantse ning muusikat multifilmidest “Kevadine kärbes”, “Aatomik”, “Totoro”, “Krokodill Gena”, “Kass Leopold” jt.

14.10.2014 kell 11 Albu mõis, Järvamaa
14.10.2014 kell 13.05 Lasila mõis, Lääne-Virumaa
15.10.2014 kell 10 Rogosi mõis, Võrumaa
15.10.2014 kell 13 Mooste mõis, Põlvamaa

Väikesed kammermuusikud – põhiliselt Tallinna Muusikakeskkooli õpilased astuvad üles kavaga rõõmsatest ja naljakatest karakterpaladest kuni uhkete tuntud klassikalise muusika numbriteni. Kontserti läbivaks teemaks on multifilmimuusika, palade juurde saab ekraanil näha ka katkendeid kõneall olevatest filmidest.

Tallinna Muusikakeskkool on ainus õpilasi muusikalisele kõrgharidusele ettevalmistav riiklik kool Eestis, seal on õppinud paljud tänase Eesti muusikud. Koolil on põhimõte: “Kaks haridust ühe katuse all” – nii üldainete kui muusikaainete läbimine on õpilasele kohustuslik. Kooli suur rõhk muusikal väljendub õpilaste osalemisel paljudel esinemistel, konkurssidel, kontsertidel.