Ulla KrigulOlja VoronovaDiana Liiv, foto - Kaupo KikkasMõisamängud
Panis Angelicus. Advendi ootuses
Olga Voronova (viiul), Ulla Krigul (harmoonium), Diana Liiv (klaver)
Kavas: Franck

23.11.2015 kell 13 Rogosi mõis, Võrumaa
23.11.2015 kell 18 Koeru-Aruküla mõis, Järvamaa

Jõuluhõnguline kava on kokku pandud prantsuse helilooja Caesar Francki loomingust. Huvitavat värvi lisab kontserdi koosseisule viiuli ja klaveri kõrval harmoonium, mille esituses kuuleb koos klaveriga kuulsat Caesar Francki Prelüüdi, fuugat ja variatsioone. Samuti on kontserdikavas Francki sonaat viiulile ja klaverile – tõeline kammermuusika pärl ja pähkel. Kolm pilli kohtuvad seades Caesar Francki laulust “Panis Angelicus”.

Ulla Krigul on üks Eesti noorema generatsiooni silmapaistvamaid organiste (mängib ka harmooniumit). Ta on lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli Marja Jürissoni ja prof. Ivari Ilja klaveriõpilasena ning 2006. aastal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistrantuuri prof. Andres Uibo oreliklassis. Ajavahemikus 2004–2006 täiendas ta end Viinis (Universität für Musik und Darstellende Kunst) Martin Haselböcki oreliklassis. Samuti on ta osalenud David Timmi, Wolfgang Zereri, Serge Schoonbroodti, Christoph Krummacheri, Peter van Dijki, Michel Bouvardi, Guy Bovet’ ja Damiano Peretti meistriklassides.
Krigul toob regulaarselt igal aastal välja üks-kaks uut soolokava. Olulise koha tema repertuaaris on hõivanud Bachi, Buxtehude, Bruhnsi, Muffat’ ja Hindemithi kõrval nüüdismuusika. Ta on toonud kuulajateni mitmete Eesti noorema põlvkonna heliloojate uudisloomingut (Tõnis Kaumann, Galina Grigorjeva, Tõnu Kõrvits, Ülo Krigul, Märt-Matis Lill jt).
Nii solisti kui hinnatud kammermuusikapartnerina on Krigul esinenud kõikjal Eestimaa kirikutes, osalenud Tallinna Rahvusvahelisel Orelifestivalil, samuti on kontserdid viinud teda Soome, Austriasse ning Rootsi.
Meeldejäävamatest koostööpartneritest vääriksid esiletõstmist legendaarne koloratuursopran Margarita Voites, lauljad Oliver Kuusik, Geraldine Casanova, Tuomas Katajala, Andres Köster, Triin Ella, Tõnis Kaumann, ungari pianist Istvan Matyas, trombonist Ivar Kiiv, saksofonist Virgo Veldi ja viiuldaja Mari-Liis Uibo.
Ta on osalenud konkursil  “Con Brio” (2002), rahvusvahelisel orelimängijate konkursil Gdańskis (2003) ning Mikael Tariverdievi nim konkursil Kaliningradis (2005).
Hetkel töötab Ulla Krigul Eesti Muusikaakadeemias lektorina ning Tallinna Soome Püha Peetruse Koguduse organistina.

Pianist ja Kammermuusikute kunstiline juht Diana Liiv on kahe Tšaikovski muusikal põhineva lasteraamatu (“Võluvitsa vägi” ja “Neli heldet haldjat”) autor ning ka salvestanud nende juurde kuuluvad CD-plaadid seadetega “Lastealbumist” ning “Aastaaegadest”. Antud kontserdid eelnevad vahetult Diana Liivi esinemistele Arvo Pärdi muusikaga Moskvas rahvusvahelisel Arvo Pärdi muusikafestivalil.

Viiulimängija Olga Voronova on Tallinna Kammerorkestri orkestrant ning aktiivne Eesti interpreet. Eesti üks olulisemaid ning rahvusvaheliselt tunnustatumaid muusikakollaktiive, Tallinna Kammerorkester esineb lisaks Eestile ka paljudel mainekatel festivalidel üle maailma ning on koostööd teinud paljude tunnustatud plaadifirmadega. Üks hiljutistest TKO saavutustest on osalemine Arvo Pärdi autoriplaadi “Adam’s Lament” salvestusel, mis pälvis 2014. aastal Grammy.