Sigrid Mutso Joonatan JürgensonMõisamängud
Eesti muusikaga mõisakontsert
Sigrid Mutso (sopran), Joonatan Jürgenson (klaver)
Kavas: Tormis, Tubin, Saar

Kavas: Eesti rahvalauluseaded, Mart Saare ja Eduard Tubina soololaulud ning Veljo Tormise “10 haikut”.

Sigrid Mutso on lõpetanud  Georg Otsa nim. Tallinna Muusikakooli Ludmilla Dombrovska lauluklassis, seejärel õppis EMTA-s muusikapedagoogikat ja klassikalist laulu Teele Jõksi lauluklassis. Praegu täiendab end magistriõppes Sibeliuse Akadeemias Aulikki Eerola klassis.

Ta on laulnud paljudes koorides, sh  Eesti Kontsertkooris ning Rahvusooper Estonia Wagneri “Parsifali” kooris. 2013. a. Ooperidebüüt oli Rahvusooper Estonias, kus laulis Carolina rolli Cimarosa ooperis “Salaabielu” (EMTA produktsioon).

On lõpetanud klaveri eriala Tartu I Muusikakoolis ja mängin klahvpille popmuusika ansamblis HU?.

Täiendanud end Donatienne Michel-Dansac’ i Rebecca Bergi, Eva Märtsoni, Kim von Binzeni, Alexander Schmalczi, Jenny Anvelti, Eiddwen Harhy ja Bernhard Adleri meistrikursustel.

Sigrid Mutso on töötanud muusikaloo ja solfedzo õpetajana, hääleseadjana Euroopa Kultuuripealinna Segakoori juures ja andnud eratunde. Pianisti Sandra Meindokiga seob kauaaegne kontserttegevus erinevates kirikutes ja osalemine Mart Saare laulukonkursil.

Joonatan Jürgenson on noor andekas eesti pianist, keda iseloomustab sügav pühendumus ja suur loomingulisus. Joonatan on korduvalt esinenud nii Tulevikumuusikute festivalil Tartus, tehes koostööd Eller sümfonietiga ja Tallinnas rahvusvahelisel klaverifestivalil Klaver. Ta saavutas 2013. aastal San Sebastiani rahvusvahelisel klaverikonkursil II koha ja eripreemia kaasaegse muusika eest. Lisaks tegi ta aastal 2013 koostööd Grammyga pärjatud helilooja Eric Whitacre’ga seoses helilooja autorikontserdiga Tallinnas.
Hetkel õpib Joonatan Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistrantuuris professor Ivari Ilja klaveriklassis. Akadeemilise aasta 2014/15 täiendas ta end prestiižes Guildhalli Muusika ja Draama Koolis Londonis professor Ronan O’Hora käe all.