Ulla KrigulKadi UiboMõisamängud
Kust tunnen kodu
Kadi Uibo (laul, kannel, harmoonium), Ulla Krigul (harmoonium), Diana Liiv (klaver)
Kavas: Kreek, Tormis, Pärt, Franck, Uibo

Selle kontserdi kava on intrigeeriv dialoogi astuvad põnevad pillid ja ebaharilikud koosseisud – klassikaline ja alternatiivne muusika. Kõrvuti kõlavad seaded Cyrillus Kreegi vaimulikest rahvaviisidest, Arvo Pärdi miniatuursed laulud, Caesar Francki Prelüüd, Fuuga ja variatsioonid ning Panis Angelicus ja Kadi Uibo originaallooming.

Kadi Uibo on laulja, instrumentalisti ja heliloojana, alustades indie – bändis Dreamphish. Lisaks oma kodumaistele ansamblitele Ragatmika, Cloudspeak ja Kirtana Rasa, on Kadi osalenud ka muusikaprojektides Venemaal, Norras ja Indias. India reisidel veetis ta ohtralt aega kohalikega koos musitseerides ja sel moel rahvalaule ja templimuusikat, aga ka klassikalisi raagasid õppides. Oma ansamblitega on Kadi välja andnud 4 albumit, lisaks on lugusid ilmunud CD-kogumikel. Hetkel tegeleb Kadi oma sooloprojektiga. Tema praegune muusika on väga intiimne ja vaikne, kõlab koduselt ja soojalt, samas on selles põhjamaist kargust ja sissepoolevaatamist. Naturaalne hääl põimub akustiliste pillidega nagu harmoonium, kannel, kalimba ja kellamäng. See minimalistlik helikooslus kannab kuulajad avaratele väljadele, öise tähistaeva rahusse, suviselt sumisevale heinamaale… Märkamatult esitavad tema laulud olulisi küsimusi, koormamata publikut vastuste tulvaga.

Ulla Krigul on üks Eesti noorema generatsiooni silmapaistvamaid organiste (mängib ka harmooniumit). Ta on lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli Marja Jürissoni ja prof. Ivari Ilja klaveriõpilasena ning 2006. aastal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistrantuuri prof. Andres Uibo oreliklassis. Ajavahemikus 2004–2006 täiendas ta end Viinis (Universität für Musik und Darstellende Kunst) Martin Haselböcki oreliklassis. Samuti on ta osalenud David Timmi, Wolfgang Zereri, Serge Schoonbroodti, Christoph Krummacheri, Peter van Dijki, Michel Bouvardi, Guy Bovet’ ja Damiano Peretti meistriklassides.
Krigul toob regulaarselt igal aastal välja üks-kaks uut soolokava. Olulise koha tema repertuaaris on hõivanud Bachi, Buxtehude, Bruhnsi, Muffat’ ja Hindemithi kõrval nüüdismuusika. Ta on toonud kuulajateni mitmete Eesti noorema põlvkonna heliloojate uudisloomingut (Tõnis Kaumann, Galina Grigorjeva, Tõnu Kõrvits, Ülo Krigul, Märt-Matis Lill jt).
Nii solisti kui hinnatud kammermuusikapartnerina on Krigul esinenud kõikjal Eestimaa kirikutes, osalenud Tallinna Rahvusvahelisel Orelifestivalil, samuti on kontserdid viinud teda Soome, Austriasse ning Rootsi.
Meeldejäävamatest koostööpartneritest vääriksid esiletõstmist legendaarne koloratuursopran Margarita Voites, lauljad Oliver Kuusik, Geraldine Casanova, Tuomas Katajala, Andres Köster, Triin Ella, Tõnis Kaumann, ungari pianist Istvan Matyas, trombonist Ivar Kiiv, saksofonist Virgo Veldi ja viiuldaja Mari-Liis Uibo.
Ta on osalenud konkursil  “Con Brio” (2002), rahvusvahelisel orelimängijate konkursil Gdańskis (2003) ning Mikael Tariverdievi nim konkursil Kaliningradis (2005).
Hetkel töötab Ulla Krigul Eesti Muusikaakadeemias lektorina ning Tallinna Soome Püha Peetruse Koguduse organistina.

Pianist ja Kammermuusikute kunstiline juht Diana Liiv on kahe Tšaikovski muusikal põhineva lasteraamatu (“Võluvitsa vägi” ja “Neli heldet haldjat”) autor ning ka salvestanud nende juurde kuuluvad CD-plaadid seadetega “Lastealbumist” ning “Aastaaegadest”. Antud kontserdid eelnevad vahetult Diana Liivi esinemistele Arvo Pärdi muusikaga Moskvas rahvusvahelisel Arvo Pärdi muusikafestivalil.