Olga VoronovaDiana LiivMõisamängud
Viiulisonaat
Olga Voronova (viiul), Diana Liiv (klaver) 
Kavas: César Franck

Kontserdikavas on Prantsuse helilooja César Francki sonaat viiulile ja klaverile – tõeline kammermuusika pärl ja pähkel. Teos on Francki tuntumaid teoseid ning omas žanris üks armastatumaid. Sonaat pärineb aastast 1886, kui Franck oli 63-aastane. Teos oli kirjutatud kuulsa Belgia helilooja ja viiulivirtuoosi Eugène Ysaÿe pulmakingiks. Teose ideed võisid aga pärineda juba mitmekümne aasta tagusest ajast, mil Franck oli lubanud kirjutada viiulisonaadi Liszti tütrele Cosimale, kellest sai hiljem Richard Wagneri abikaasa.

Kammermuusikute kunstiline juht Diana Liiv on kahe Tšaikovski muusikal põhineva lasteraamatu (“Võluvitsa vägi” ja “Neli heldet haldjat”) autor ning ka salvestanud nende juurde kuuluvad CD-plaadid seadetega “Lastealbumist” ning “Aastaaegadest”. Antud kontserdid eelnevad vahetult Diana Liivi esinemistele Arvo Pärdi muusikaga Moskvas rahvusvahelisel Arvo Pärdi muusikafestivalil.

Viiulimängija Olga Voronova on Tallinna Kammerorkestri orkestrant ning aktiivne Eesti interpreet. Eesti üks olulisemaid ning rahvusvaheliselt tunnustatumaid muusikakollaktiive, Tallinna Kammerorkester esineb lisaks Eestile ka paljudel mainekatel festivalidel üle maailma ning on koostööd teinud paljude tunnustatud plaadifirmadega. Üks hiljutistest TKO saavutustest on osalemine Arvo Pärdi autoriplaadi “Adam’s Lament” salvestusel, mis pälvis 2014. aastal Grammy.