imageMõisamängud
Kevadeigatsus
Sigrid Mutso (sopran), Joonatan Jürgenson (klaver)
Kavas: Tšaikovski, Tormis jt.

 Kava on kokku pandud põhiliselt kevadeteemalistest lauludest ja klaveripaladest. Tšaikovski klaveripalad tsüklitest “Aastaajad” ning “Lastealbum” on kõrvuti Tšaikovski laulutsükliga “Laulud lastele”. Vene muusika kõrval kõlab ka tundeline Prantsuse muusika  nii impressionistlikust ajastust kui tänapäevast: Debussy “Kaunis õhtu” on kõrvuti Saariaho lauludega tsüklist “Neli hetke”.  Eesti muusikat esindab Veljo Tormise hõrk laulutsükkel “Kolm lille”.

Sopran Sigrid Mutso on lõpetanud  Georg Otsa nim. Tallinna Muusikakooli Ludmilla Dombrovska lauluklassis, seejärel õppis EMTA-s muusikapedagoogikat ja klassikalist laulu Teele Jõksi lauluklassis. Praegu täiendab end magistriõppes Sibeliuse Akadeemias Aulikki Eerola klassis.
Ta on laulnud paljudes koorides, sh  Eesti Kontsertkooris ning Rahvusooper Estonia Wagneri “Parsifali” kooris. 2013. a. Ooperidebüüt oli Rahvusooper Estonias, kus laulis Carolina rolli Cimarosa ooperis “Salaabielu” (EMTA produktsioon).
On lõpetanud klaveri eriala Tartu I Muusikakoolis ja mängib klahvpille popmuusika ansamblis HU?.
Täiendanud end Donatienne Michel-Dansac’ i Rebecca Bergi, Eva Märtsoni, Kim von Binzeni, Alexander Schmalczi, Jenny Anvelti, Eiddwen Harhy ja Bernhard Adleri meistrikursustel.
Sigrid Mutso on töötanud muusikaloo ja solfedzo õpetajana, hääleseadjana Euroopa Kultuuripealinna Segakoori juures ja andnud eratunde.