imageMõisamängud
Vana kannel 
Tõnu Kalm (klarnet), Olga Raudonen (tšello), Andre Hinn (klaver)
Kavas: Mägi, Faure, Zemlinski jt.

J. S. Bach: Süit tšellole nr. 3 C-duur, I. Prelüüd
G. Faure: Eleegia op. 24 (tšellole ja klaverile)
E. Mägi: Vana Kannel (klaverile)
E. Mägi: Sonare (klarnetile ja klaverile)
A. Zemlinsky: Trio klarnetile, tšellole ja klaverile op. 3

Vaid kolme pilliga on võimalik päris palju erinevaid kombinatsioone välja pakkuda ja peaaegu kõiki me selles vaheldusrikkas kavas ka kuuleme. Kontserti alustab J.S.Bachi Tšellosüidist Prelüüd, mis tähendabki sissejuhatust. Kuigi tšello on ühehäälne pill, on suur polüfooniameister osanud sellest lõputust meloodiast justkui mitmelõimelise kanga põimida. Aeglast, ent järjepidevat arengut kroonib suurejooneline ja pidulik lõpetus. Prantsuse romantiku Gabriel Faure Eleegia on üks tšellistide meelispalu, nii sobiv näitamaks selle pilli mahlast ja mahedat, valulikku kõla.
Eesti muusika kaheldamatu Grand Old Lady on Ester Mägi, praeguseks üle 90-aastane igaveesti noor meister. Tema tundlik ja intiimne, sageli rahvamuusika motiividega mängiv kammermuusika poeb hinge ja paitab kõrva. Vanast kandlest voolavad välja justkui mälestused kaugetest aegadest, rõõmudest ja muredest.
Kontserdi lõpulooks on kõik kolm pilli koos. Austria-juudi päritoluga Alexander von Zemlinsky muusika on tänapäeval teenimatult vähetuntud. Tema voogavalt romantiline noorpõlvestiil muutub elu jooksul üha keerulisemaks ja kromaatilisemaks. Trio klarnetile, tšellole ja klaverile on aga noorpõlveteos ning esindab justnimelt hilisromantilist, väga emotsionaalset ja meloodilist stiili.

Tõnu Kalm, Olga Raudonen ja Andre Hinn on Tartus tegutsevad eesti interpreedid. Andre Hinn töötab Heino Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis ning Olga Raudonen ja Tõnu Kalm on Vanemuise Sümfooniaorkestri orkestrandid.