EA318580-B308-428E-82D2-2A389D1A8E74Kammermuusikud
Noored Kammermuusikud
Miia Ruubel (viiul), Rahel Peäske (viiul), Anton Hannes Karin (tšello), Tähe-Lee Liiv (klaver), Diana Liiv (klaver)
Kavas: Chopin, Haydn, Bruch jt.

Noored kammermuusikud esitavad kaks triot – Haydni trio viiulile, tšellole ja klaverile ning Bruchi trio viiulile, vioolale ja klaverile. Lisaks kõlab Chopini klaverimuusika. 

Tähe-Lee Liiv (2003) alustas klaveriõpinguid Tallinna Muusikakeskkoolis Maigi Pakri klaveriklassis. Alates 2013 a. õpib klaverit Tallinna Muusikakeskkoolis Marrit Gerretz-Traksmanni klaveriklassis, kus hetkel on 8. klassis.
Tähe-Lee on silma paistnud mitmel konkursil – 2011 aasta sügisel võitis ta 3. koha Eesti Noorte Pianistide Konkursil “Ferenc Liszt 200” Tallinnas ning 2012 kevadel saavutas 1. koha Eesti Vabariiklikul Noorte Pianistide Konkursil Tartus. 2014 aasta alguses saavutas Tähe-Lee II koha TMKK õpilaste konkursil Con Fantasia. Konkursil Eesti Kõla saavutas ta 2014 a. II ja 2015 a. III koha. 2017. a. Saavutas ta 3. koha ning eripreemia Tõnu Kõrvitsa klaveripala parima esituse eest rahvusvahelisel konkursil “Young Musician 2017”.
Tähe-Lee on esinenud solistina Tallinna Kammerorkestriga (Seade Tšaikovski “lastealbumist”), Pärnu Linnaorkestriga (Mozart – Klaverikontsert nr 8), konkursi “Noor Muusik” orkestriga (Haydn: Klaverikontsert D-duur) ja Chioggia Kammerorkestriga Veneetsia provintsis, Itaalias (Beethoven – Klaverikontsert nr 1).
Ta on osalenud korduvalt Arbo Valdmaa rahvusvahelisel pianistide kursusel. Ta on osalenud Hispaanias Forum Orihuela meistrikursustel Hui Ying Tawastsjerna juhendamisel ning Konstantin Bogino meistrikursustel Bergamos.

Miia Ruubel õpib Tallinna Muusikakeskkoolis, 7. klassis. Tema erialaks on viiul.
Ta on osalenud mitmetel konkurssidel. Aastal 2015 saavutas ta rahvusvahelisel konkursil ” Noor Muusik” oma vanusegrupis II koha ja samal võistlusel, 2017.aastal, III koha.
Samuti pälvis ta II preemia 2016.aastal, vabariiklikul konkursil “Parim Noor Instrumentalist”.

Rahel Peäske on sündinud 2004. aastal Tallinnas muusikute perekonnas. Viiuliõpinguid alustas 6-aastaselt, Tallinna Muusikakeskkoolis on tema viiuliõpetajateks Tiiu Peäske ja Kaido Välja. Rahel on saavutanud eripreemia Paku nim. kammeransamblite festivalil 2011. aastal ansambliga “Miia-Rahel ruudus”(Miia Ruubel ja Mia-Rahel Simm), 3. preemia Tallinna regiooni konkursil, diplomi konkursil “Parim noor instrumentalist 2014”, 3. preemia III rahvusvahelisel konkursil Stockholmis 2014. Aastal ja 3. preemia rahvusvahelisel konkursil Riias 2017. aastal.

Anton Hannes Karin on sündinud 2004. aastal. Ta õpib tšellot oma isa, Leho Karini juures Tallinna Muusikakeskkoolis 7. klassis ja on juba kolmandat põlve tšellomängija. Tema vanaema on eesti tšelloõpetuse “grand old lady” – Laine Leichter.