Viljandi Muusikakooli jõulukontsert Viljandi Pauluse kirikus, 10.12.2016Mõisamängud
Kammermuusikud mõisates ja mõisakoolides
11. hooaeg 2018/2019

Kammermuusikud toovad sarja “Mõisamängud” raames klassikalist kammermuusikat linnadest välja kaunitesse ajaloolistesse mõisatesse, pakkudes eriti sobivas õhkkonnas väärt kultuurielamusi mõisakoolide õpilastele ning kohalikele elanikele. Hooaeg 2018-2019 on sarja 11. hooaeg. Käesoleva hooaja esimese poole teema on “noortelt-noortele” – fookuses on noored kammermuusikud – eelkõige Tallinna Muusikakeskkooli õpilased, kes on juba noored professionaalid, kel seljataga juba mitmed tunnustused eestisisestelt ning välismaistelt konkurssitelt. Sarja kontserdid toimuvad põhiliselt hommikul ja pealelõunal ning mahuvad 45 minuti sisse, mil lisaks muusikale saab kuulda ka noorte muusikute mõtteid esitatavatest teostest. 

Cleopatra aaria 
Karl-Mathias Saarse (laul), Tähe-Lee Liiv (klaver) 
Kaastegev Diana Liiv (jutt, klaver)
Kavas: Chopin, Bach, Händel, Mozart
17.09.2018 kell 9.15 Rogosi mõis, Võrumaa
17.09.2018 kell 12.30 Palupera mõis, Valgamaa

Romantiliselt ja rütmikalt
Mia Ruubel (viiul), Rahel Peäske (vioola), Tähe-Lee Liiv (klaver) 
Kaastegev Diana Liiv (jutt, klaver)
Kavas: Chopin, Rääts
25.09.2018 kell 9.50 Roosna-Alliku mõis, Järvamaa
25.09.2018 kell 12.10 Väätsa mõis, Järvamaa

Chopini kontsert 
Tähe-Lee Liiv (klaver), Diana Liiv (jutt, klaver)
Kavas: Chopin
9.11.2018 kell 14 Lasila mõis, Lääne-Virumaa

Forellikvintett 
Sofia Vinkel (viiul), Grettel Eerik (vioola), Anton Hannes Karin (tšello), Joosep Metsala (kontrabass), Tähe-Lee Liiv (klaver), kaastegevad Leho Karin (tšello), Diana Liiv (klaver)
Kavas: Schubert, Chopin, Saint-Saens
15.10.2018 kell 11.10 Tõstamaa mõis, Pärnumaa
15.10.2018 kell 16.00 Kihnu kool, Pärnumaa
16.10.2018 kell 13.20 Laupa mõis, Järvamaa
18.12.2018 kell 12 Muuga mõis, Lääne-Virumaa
19.12.2018 kell 12.15 Viimsi mõis, Harjumaa

Loomade karneval 
Diana Liiv (klaver, jutt, videoinstallatsioon)
Kavas: Saint-Saens
20.09.2018 kell 9.25 Kose mõis, Harjumaa
10.10.2018 kell 10.10 Sipa mõis, Raplamaa 
12.10.2018 kell 11 Vohnja mõis, Lääne-Virumaa

Konzertstücke
Kevin Klasman (klarnet), Tõnu Kalm (klarnet), Tähe-Lee Liiv (klaver), Diana Liiv (klaver)
Kavas: Mozart, Mendelssohn, Prokofiev, Stravinski
6.12.2018 kell 9.40 Kuuste mõis, Tartumaa
6.12.2018 kell 12 Alatskivi loss, Tartumaa

Maria Laidoner ja Frederic Chopin 
Leho Karin (tšello), Diana Liiv (klaver), Tähe-Lee Liiv (klaver)
Kavas: Chopin, Eller, Sibelius
10.12.2018 kell 16 Viimsi mõis, Harjumaa

Pähklipureja 
Diana Liiv (klaver, jutt, videoinstallatsioon)
Kavas: Tšaikovski  
11.12.2018 kell 9 Vodja mõis, Järvamaa
14.12.2018 kell 10 Kosejõe mõis, Harjumaa

Teise poolaasta kontserdid:

Konzertstücke
Kevin Klasman (klarnet), Tõnu Kalm (klarnet), Tähe-Lee Liiv (klaver), Diana Liiv (klaver)
Kavas: Mendelssohn, Schumann, Saint-Saens
09.01.2019 kell 11.45 Maidla mõis, Ida-Virumaa
22.01.2019 kell 14 Mäetaguse mõis, Ida-Virumaa (ümber tõstetud Mäetaguse koolimaija)
13.02.2019 kell 11 Albu mõis, Järvamaa
13.02.2019 kell 12.30 Koeru mõis, Järvamaa
11.03.2019 kell 12.30 Adavere mõis, Jõgevamaa
03.04.2019 kell 15 Ülenurme Muusikakool, Tartumaa

Kaunis õhtu
Olga Voronova (viiul), Diana Liiv (klaver), Tähe-Lee Liiv (klaver)
Kavas: Kareva, Debussy, Chopin, Prokofiev
31.01.2019 kell 12 Harmi mõis, Harjumaa
31.01.2019 kell 14 Kose muusikakool, Harjumaa

Muusikalised kirjad. Tsaari-Venemaa õukond ja Haapsalu
Iris Oja (metsosopran), Denis Golubev (oboe, Moskva), Diana Liiv (klaver)
Kavas: Pjotr Tšaikovski, Rudolf Tobias, Rimski-Korsakov, Anton Rubinstein, Vasily Kalinnikov, Cesar Cui jt. 
4.02.2019  kell 10 Uuemõisa mõis, Läänemaa
4.02.2019 Kell 13.05 Pikavere mõis, Harjumaa

Eesti Vabariigi Aastapäeva ootel. Metsasarv ja klaver
Ye Pan (metsasarv), Diana Liiv (klaver), Tähe-Lee Liiv (klaver)
Kavas: Riho-Esko Maimets, Frederic Chopin
19.02.2019  kell 11.20 Laupa mõis, Järvamaa

Scaramouche
Jandra Puusepp (saksofon), Tähe-Lee Liiv (klaver) 
Kavas: Milhaud, Chopin
25.02 kell 15 Villa Benita, Harjumaa

Duo BUBREG2 ja sõbrad 
Duo BUBREG2 – vennad Bence Bubreg (klarnet, Austria) ja Márton Bubreg (saksofon, Austria); Kevin Klasman (klarnet); Tähe-Lee Liiv (klaver)
Kavas: Schumann, Saint-Saens, Mendelssohn
18.03.2019  kell 18 Tallinna Keskraamatukogu
19.03.2019  kell 13 Väätsa mõis, Järvamaa
19.03.2019 kell 19 Tubina saal, Tartu

Cleopatra aaria 
Karl-Mathias Saarse (kontratenor, laul), Tähe-Lee Liiv (klaver), Tõnu Kalm (klarnet), Diana Liiv (jutt, klaver)
Kavas: Chopin, Bach, Händel, Mozart 
18.04.2019  kell 12 Muuga mõis, Lääne-Virumaa
25.04.2019 kell 17.30 Sargvere mõis, Järvamaa

Kaunis õhtu
Olga Voronova (viiul), Diana Liiv (klaver), Tähe-Lee Liiv (klaver)
Kavas: Hillar Kareva, Arvo Pärt, Frederic Chopin 
10.05.2019  kell 11.30 Ruila mõis, Harjumaa
10.05.2019 kell 14 Anija mõis, Harjumaa 
17.05.2019  kell 11.30 Paunküla mõis, Harjumaa
17.05.2019 kell 18 Kernu mõis, Harjumaa

Scaramouche 
Jandra Puusepp (saksofon), Kevin Klasman (klarnet), Tähe-Lee Liiv (klaver), Tõnu Kalm (klarnet), Diana Liiv (klaver)
Kavas: Milhaud, Martinu, Beethoven 
07.06.2019 
07.06.2019  
08.06.2019  
11.06.2019 kell 17 Tohisoo mõis, Kohila