imageMõisamängud
Kammermuusikute suvefestival unustatud mõisates
Siciliana

Denis Golubev (oboe, Moskva), Diana Liiv (klaver), kaastegevad Aglaya Golubeva (oboe, Moskva, Moskva Gnessinite Instituut, 5. klass), Tähe-Lee Liiv (klaver, Tallinna Muusikakeskkool, 6. klass)
Kavas: Fauré, Nielsen

Kontserdil astuvad üles Moskva oboemängija Denis Golubev koos oma Moskva Gnessinite Instituudi 5. klassis oboed õppiva tütre, Aglayaga ning pianist Diana Liiv koos oma Tallinna Muusikakeskkooli 6. klassis õppiva tütre Tähe-Leega. Kavas on Fauré “Ciciliana”, Nielseni “Fantaasiapalad”, Rahmaninovi “Vokaliis” jt. palad klaverile ja oboele ning kahele oboele ja klaverile neljal käel.

Deniss Golubev (oboe, Moskva) õppis Venemaa Gnessini nim. Muusikaakadeemias ja Moskva Riikliku Tšaikovski nim. Konservatooriumis. Ta mängib oboel, oboe d`amouri`l, inglise sarvel. Töötab solistina orkestris “Novaya Opera” ja ta on Moskva ansambli „Barokksolistid“ liige.

Pianist Diana Liiv on lõpetanud EMTA magistrantuuri professor Peep Lassmanni klaveriklassis ja cum laude professor Marje Lohuaru kammeransambliklassis. Lisaks on ta täiendanud ennast ka professorite Victor Rosenbaumi (USA), Hui-Ying Tawastsjerna (Soome) ja Konstantin Bogino (Venemaa/Prantsusmaa/Itaalia) juures. Diana Liiv on esinenud solisti ja kammermuusikuna Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis, Venemaal, Hollandis, Itaalias, Iisraelis ja USA-s. Ta on esinenud orkestrisolistina Tallinna Kammerorkestri, Tartu Kammerorkestri, Longy ja Lexingtoni sümfooniaorkestritega Bostonis ja Kaunase Sümfooniaorkestriga Leedus. Ta on Eesti noorte pianistide konkursi laureaat ja kahekordne laureaat (nii solistide kui ka kammeransambli kategoorias) rahvusvahelisel pianistide konkursil Music without limits Leedus (2010). Kuhmo kammermuusika festivali kursustel Soomes on ta saavutanud nii parima solisti stipendiumi (2008) kui ka parima ansambli auhinna (2009). Diana Liiv on salvestanud koostöös Klassikaraadioga kaks CD-plaati Tšaikovski muusikaga ning duubel CD-plaadi eesti kammermuusikaga. Ta on Kammermuusikute kontserdisarjade kunstiline juht ning esineb regulaarselt nii Eestis kui ka välismaal solisti ja kammermuusikuna, tehes koostööd paljude silmapaistvate interpreetidega.